zamknij

Mierniki przepływu, przepływomierze

ZWĘŻKA POMIAROWA PARSHALL'A

Zwężka pomiarowa Parshall'a jest elementem spiętrzającym służącym do pomiaru natężenia przepływu cieczy w kanałach otwartych. Może być instalowana w strumieniach, drenach, kanałach irygacyjnych, systemach ściekowych, oczyszczalniach ścieków itp.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
PRZEPŁYWOMIERZ DOPPLERA PCM F

PCM F jest kompaktowym, przenośnym urządzeniem do pomiaru przepływu i poziomu, wyposażonym w system zapamiętywania danych. Przeznaczony jest do pomiaru w dowolnych korytach, w jazach, rurach i kanałach otwartych, także w zwężkach Venturiego.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
ULTRADŹWIĘKOWY SYSTEM POMIAROWY NIVUMASTER

Stacjonarny miernik przepływu NivuMaster z dużą dokładnością mierzy przepływ w kanałach otwartych lub na krawędziach przelewowych.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
PRZEPŁYWOMIERZ DOPPLERA OCM/F

Przepływomierz Dopplera OCM/F  system pomiaru i regulacji, opracowany został jako kompaktowe rozwiązanie do pomiaru i regulacji przepływu ścieków i wody w rurociągach i kanałach grawitacyjnych o pełnym i niepełnym przekroju przepływu.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
PRZEPŁYWOMIERZ ELEKTROMAGNETYCZNY FLOWMEX

Przepływomierz FLOWMEX® - classic przeznaczony jest do pomiaru ilości cieczy przepływającej w zapełnionym rurociągu. Innym wariantem urządzenia jest FLOWMEX(R) - dosing, który służy do dawkowania cieczy. Ma małą stałą czasową i wyjście sterujące do sterowania pompą lub zaworem

Więcej o produkciePobierz plik PDF