zamknij

Moduły elektroniczne

WSKAŹNIK LOKALNY GIA-0420VO

Wskaźnik lokalny GIA-0420VO do przetworników wielkości fizycznych ( ciśnienie, temperatura, przypływ, poziom ) z wyjściem 4-20 mA. Łatwo się go montuje i programuje do wyświetlania danej wielkości. Zasilanie z petli pradowej.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
LICZNIK EEZ-904

Licznik przepływu EEZ-904 wskazuje przepływ chwilowy lub dawkowanie, przepływ różnicowy. Programowanie za pomocą czterech przycisków na płycie czołowej.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
PRZEŁĄCZNIK CZĘSTOTLIWOŚCIOWY EFFS

Przełącznik częstotliwościowy EFFS może być wkręcony w każdy wirnikowy lub turbinowy przepływomierz HONSBERG, który posiada gniazdo M12x1. Przyrząd mierzy sygnał częstotliwościowy proporcjonalny do przepływu. Jeżeli jest on mniejszy niż zadana wartość, pojawia się sygnał alarmowy oraz gaśnie dioda LED.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
SEPARATOR EX EEV1/EEV2

Separator Ex EEV1/EEV2 przesyła do strefy bezpiecznej sygnały częstotliwościowe wytwarzane przez przetworniki znajdujące się w strefie Ex. Zasila przetworniki znajdujące się w strefie Ex. Dostępne są dwa kanały przetwarzania.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
PRZETWORNIK CZĘSTOTLIWOŚCIOWY EFFF

Przetwornik częstotliwościowy EFFF może być wkręcony w każdy wirnikowy lub turbinowy przepływomierz HONSBERG, który posiada gniazdo M12x1. Przyrząd zamienia sygnał częstotliwościowy proporcjonalny do przepływu na proporcjonalny sygnał częstotliwościowy. Zółta dioda LED wskazuje stan wyjścia oraz miga z częstotliwością sygnału jaki jest na wyjściu.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
PRZETWORNIK CZĘSTOTLIWOŚCIOWY EFFI

Przetwornik częstotliwościowy z wyjściem prądowym EFFI , przetwornik może być wkręcony w każdy wirnikowy lub turbinowy przepływomierz HONSBERG, który posiada gniazdo M12x1. Przyrząd zmienia sygnał częstotliwościowy na proporcjonalny sygnał prądowy w standardzie 0 (4)..20 mA.

Więcej o produkciePobierz plik PDF