zamknij

OMNI System programowalnych przetworników

TERMICZNY CZUJNIK PRZEPŁYWU OMNIPLUS-F

Termiczny czujnik przepływu dla wody oraz innych cieczy z zintegrowanym układem pomiarowym.
Aktulanie zastąpił wcześniej znany OMNI-F

Więcej o produkciePobierz plik PDF
PRZETWORNIK PRZEPŁYWU OMNI-F

Przetwornik przepływu omni-F działą na zasadzie kalorymetrycznej, mierząc prędkość strugi wody lub gazu opływającej jego końcówkę. Aktualnie zastąpiiony przez OMNIPLUS-F

Więcej o produkciePobierz plik PDF
MIERNIK POZIOMU OMNI-LC

Miernik poziomu omni-LC wyposażony jest w magnes umieszczony w pływaku, zmiana jego położenia przełącza umieszczone w rurze kontaktrony połączone z rezystorami.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
PRZEPŁYWOMIERZ OMNI-VHZ

Przepływomierz omni-VHZ zębatkowy,działa na zasadzie obrotu zębatek przenoszonych magnetycznie za pomocą czujnika Hall'a umieszczonego na zewnątrz komory pomiarowej.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
PRZETWORNIK CIŚNIENIA OMNI-P/OMNI-P1

Przetwornik ciśnienia OMNI-P/OMNI-P1 membranowy/ceramiczny . Składa się z przetwornika ciśnienia oraz zintegrowanej elektroniki przetwarzającej sygnał. Przetwornik ciśnienia dostępny jest w dwóch wykonaniach:

OMNI P1: wyposażony w membranę ze stali kwasoodpornej z wypełnieniem olejowym. Przetwornik monokrystaliczny z mostkiem pomiarowym cienkowarstwowym polikrystalicznym.

OMNIP2: przetwornik monolityczny z mostkiem wykonanym w technologii grubowarstwowej.

Więcej o produkcie
PRZEPŁYWOMIERZ ROTOROWY OMNI-RT

Przepływomierz rotorowy OMINI-RT układ OMNI wykryka wyświetla oraz knwertuje wielkość zmierzoną przez przepływomierz RRT1. 

Więcej o produkciePobierz plik PDF
PRZEPŁYWOMIERZ ROTOROWY OMNI-RRT1

Przepływomierz rotorowy OMINI-RRT1 układ OMNI wykryka wyświetla oraz knwertuje wielkość zmierzoną przez przepływomierz RRT1. 

Więcej o produkciePobierz plik PDF
PRZETWORNIK UNIWERSALNY OMNI

Uniwersalny przetwornik OMNI z nastawialnymi progami alarmowymi, system obejmuje jednakowe przetworniki elektroniczne, współpracujące z przetwornikami różnych wielkości fizycznych.

Więcej o produkcie