zamknij

Przepływomierze i regulatory masowe termiczne.

Oferta:
EX-FLOW PRZEPŁYWOMIERZE MASOWE

EX-FLOW termiczne masowe przepływomierze i regulatory przepływu. Przeznaczone do pracy w strefie zagrożonej wybuchem. Posiadają dopuszczenie ATEX II 2G. Wyjście analogowe, zakresy od 0 - 0,75 mln/min do 0-11000 m3n/h powietrza.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
EL-FLOW Metal Sealed PRZEPŁYWOMIERZE I REGULATORY MASOWE

Seria EL-FLOW Metal Sealed zaprojektowana została specjalnie na potrzeby przemysłu półprzewodnikowego. Przyrządy posiadają uszczelnienia metal/metal oraz powierzchnie o wysokiej czystości. Zakresy przepływów od 0,1...5 mln aż do 3...150 ln/min.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
IN-FLOW CTA PRZEPŁYWOMIERZE I REGULATORY MASOWE

Seria przepływomierzy IN-FLOW CTA firmy Bronkhorst działa na zasadzie czujnika anemometrycznego o stałej temperaturze. Dostępne są w zakresach przepływu od 0-200 mln/min do 0-5000 ln/min.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
IQ+FLOW PRZEPŁYWOMIERZE I REGULATORY MASOWE

IQ+FLOW elektroniczne przepływomierze i regulatory przepływu w wykonaniu miniaturowym. Zakresy od 0-10 mln/min do 0-5 ln/min.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
D-62XX PRZEPŁYWOMIERZE I REGULATORY MASOWE PRZEPŁYWU GAZÓW M+W

Przepływomierze i regulatory przepływu gazów M+W serii D-62XX działają na zasadzie termicznej masowej. Służą do precyzyjnego pomiaru i regulacji przepływu gazów. Cechy charakterystyczne to: niska strata ciśnienia, niewielka wrażliwość na pyły i wilgoć w gazie, pomiar niezależny od zmian ciśnienia i temperatur, możliwość montażu w dowolnej pozycji. Zakresy 0,0005...0,1 ln/min do 100...7500ln/min powietrza.

Więcej o produkciePobierz plik PDF