zamknij

Przetworniki i regulatory przepływu cieczy

ES-FLOW

ES-FLOW kompaktowy ultradźwiękowy przepływomierz o pomiarze objętościowym niezależnym od rodzaju cieczy. Czujnik pomiarowy wykonany jest z prostej rury, nie posiada objętości martwej. Dostępne jest wykonanie z przyłączami higienicznymi.

Zakresy przepływu od 4-200 ml/min do 1500 ml/min.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
μ-FLOW SERIA L01

μ–FLOW SERIA L01 przepływomierze masowe do cieczy i regulatory masowe do cieczy. Działają na zasadzie pomiaru termicznego dla bardzo małych przepływów. Obudowa laboratoryjna i metalowe uszczelnienie czujnika. Zakresy od 0-100 mg/h do 0-2 g/h wody

Więcej o produkciePobierz plik PDF
LIQUI-FLOW SERIA L10/L20

LIQUI- FLOW SERIA L10/L20 przepływomierze masowe do cieczy i regulatory masowe do cieczy. Działają na zasadzie pomiaru termicznego dla małych przepływów. Obudowa laboratoryjna i metalowe uszczelnienie czujnika. Zakresy od 0-5 g/h do 0-1 kg/h wody.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
mini CORI-FLOW

Jest to przepływomierz Coriolisa z kompaktowym przetwornikiem elektronicznym / regulatorem. Ze względu na niski zakres przepływu może być stosowany również do pomiaru przepływu gazów nawet poniżej 1 ln/min.Można go stosować tam, gdzie skład medium nie jest znany, albo zmienny, czyli wtedy, kiedy nie można stosować przepływomierzy termicznych masowych.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
mini CORI-FLOW M15

Przepływomierz masowy Coriolisa występujący również jako regulator przepływu. Umożliwia pomiar niskich wartości przepływu, już od 0,2 kg/h.
Można go stsować do pomiaru / regulacji przepływu cieczy i gazów.

Więcej o produkciePobierz plik PDF