zamknij

Przetworniki przepływu

VOLUTRON VHO-...GP

Volutron VHO-...GP przepływomierz zębatkowy przeznaczony do pomiaru i kontroli cieczy o dużej lepkości. Kompaktowy, do cieczy o lepkości w zakresie 10-800 mm2/s, opcjonalnie przeźroczysta pokrywa.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
VOLUTRON VHZ-...GA/GK

Volutron VHZ-...GA/GK  przepływomierze zębatkowe przeznaczone są do pomiaru cieczy o dużej lepkości. Pomiar odbywa się na zasadzie objętościowej i jest niezależny od lepkości cieczy. Medium przepływa przez komorę pomiarową powodujęc obroty kół zębatych. Obroty zębatek są przenoszone magnetycznie za pomocą czujnika Hall'a umieszczonego na zewnątrz komory pomiarowej. Jeden obrót odpowiadający określonej objętości medium wytwarza jeden impuls 

Więcej o produkciePobierz plik PDF
ROTOTRON RT-...AK

Rototron RT-...AK przetwornik turbinowy wykonany całkowicie ze stali kwasoodpornej. Turbina na łożyskach szafirowych. Przeniesienie obrotów przy pomocy przetwornika Hall'a.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
ROTOTRON RO-...TV

Rototron RO-..TV przetwornik przepływu do cieczy. Obroty turbiny wykonanej z tworzywa sztucznego przetwarzane są na impulsy za pomocą przetwornika optycznego.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
ROTOTRON RR.-032

Rototron RR.-032 przyrząd posiada rotor, który obraca się pod wpływem przepływu medium. Prędkość obrotowa jest proprorcjonalna do przepływu w jednostce czasu. Obroty rotora przetwarzane są na impulsy elektryczne za pomocą szeregu przetworników różniących się zasadą przetwarzania i obudową.

Więcej o produkciePobierz plik PDF