zamknij

Przetworniki przepływu

ROTOTRON RO-...TV

Rototron RO-..TV przetwornik przepływu do cieczy. Obroty turbiny wykonanej z tworzywa sztucznego przetwarzane są na impulsy za pomocą przetwornika optycznego.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
ROTOTRON RR.-032

Rototron RR.-032 przyrząd posiada rotor, który obraca się pod wpływem przepływu medium. Prędkość obrotowa jest proprorcjonalna do przepływu w jednostce czasu. Obroty rotora przetwarzane są na impulsy elektryczne za pomocą szeregu przetworników różniących się zasadą przetwarzania i obudową.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
ROTOTRON RRO

Rototron RRO przepływomierz posiada rotor, który obraca się pod wpływem przepływu medium. Prędkość obrotowa jest proporcjonalna do przepływu w jednostce czasu. Obroty rotora przetwarzane są za pomocą czujnika  optycznego.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
ROTOTRON RRH

Rototron RRH  przepływomierz posiada rotor, który obraca się pod wpływem przepływu medium. Prędkość obrotowa jest proporcjonalna do przepływu w jednostce czasu. Obroty rotora przetwarzane są za pomocą czujnika Halla.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
ROTOTRON RRI

Rototron RRI przepływomierz posiada rotor, który obraca się pod wpływem przepływu medium. Prędkość obrotowa jest proporcjonalna do przepływu w jednostce czasu. Obroty rotora przetwarzane są za pomocą czujnika indukcyjnego.

Więcej o produkciePobierz plik PDF