zamknij

Sygnalizatory i przetworniki temperatury

ETSD PRZETWORNIK TEMPERATURY

ETSD różnicowy przetwornik temperatury składa się z dwóch czujników pomiarowych T1 i T2. Mierzą one jednocześnie różnicę temperatur pomiędzy miejscami swojego zainstalowania. Następnie różnica ta jest przetwarzana przez elektronikę zainstalowaną z czujniku T1 na sygnał 4..20mA. W standardzie dostępne są dwie różne charaktrystyki pomiarowe.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
ETS PRZETWORNIK TEMPERATURY

ETS przetwornik temperatury zbudowany jest w oparciu o termometr rezystancyjny PT100 o małej średnicy i dobrej dynamice. Zmiana rezystancji przetwarzana jest na standardowy sygnał 4..20mA, proporcjonalny do temperatury. Ponieważ przetwornik pobiera mniej niż 4 mA, zastosowano układ dwuprzewodowy, umożliwiający wykrywanie uszkodzeń kabla. Górna część obudowy obraca się względem czujnika wkręconego w obiekt, co ułatwia wygodne prowadzenie kabla.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
THERMOFIX TR-015HM

Thermofix TR-015HM sygnalizator temperatury . Sonda zawiera ciecz, która zmieniając objętość pod wpływem temperatury, oddziaływuje na membranę sterującą mikroprzełącznikiem. Próg przełączania mikroprzełącznika ustawian jest na zewnątrz, pokretłem.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
THERMOFIX TF1-...M/K

Thermofix TF1-...M/K termostat metalowych o stykach normalnie otwartych lub normalnie zamkniętych. Wartość przełączania jest ustawiana fabrycznie.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
TERMOFIX TF-...M/K

Termofix TF-...M/K termostat metalowy o stykach normalnie otwartych lub normalnie zamkniętych. Wartość przełłłączania ustawiana fabrycznie.

Więcej o produkciePobierz plik PDF