zamknij

Sygnalizatory poziomu

Pływakowy sygnalizator poziomu MAC-5 może być stosowany w zbiornikach otwartych i zamkniętych do regulacji i sygnalizacji poziomu cieczy takich jak: woda, kwasy, zasady, oleje, ścieki, szlamy.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
MAC-3

Pływakowy sygnalizator poziomu MAC-3 może być stosowany w zbiornikach otwartych i zamkniętych do regulacji i sygnalizacji poziomu cieczy takich jak : woda, kwasy, zasady, oleje, ścieki, szlamy.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
SLC 10/20 E

Pływakowy regulator poziomu  SLC-10/20 E przeznaczony jest przede wszystkim do sterowania pracą pomp tłoczących wodę, ścieki surowe lub oczyszczone oraz wodę z drenażu. Jest odporny na działanie wielu substancji chemicznych.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
SYGNALIZATOR POZIOMU ESP-50

Sygnalizator poziomu ESP-50 przeznaczony jest do sygnalizacji i regulacji poziomu cieczy przewodzących w zbiornikach otwartych i zamkniętych.
Zamiast ESP-50 zalecamy stosować nowocześniejsze i tańsze rozwiązanie SPC-1K.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
SYGNALIZATOR POZIOMU CIECZY I MATERIAŁÓW SYPKICH SPC-1K

Sygnalizatory poziomu cieczy i ciał sypkich SPC-1K (przetworniki DPZ-2R.. + czujniki CZP-..) służą do sygnalizacji obecności i regulacji poziomu mediów słabo i dobrze przewodzących jak np. woda pitna, kotłowa, ścieki, pulpy, syropy, emulsje, chemikalia, napoje, mleko, mokry piasek, drobny węgiel, masę formierską itp.

Więcej o produkciePobierz plik PDF