zamknij

Sygnalizatory poziomu

SYGNALIZATOR POZIOMU CIECZY I MATERIAŁÓW SYPKICH SPC-1K

Sygnalizatory poziomu cieczy i ciał sypkich SPC-1K (przetworniki DPZ-2R.. + czujniki CZP-..) służą do sygnalizacji obecności i regulacji poziomu mediów słabo i dobrze przewodzących jak np. woda pitna, kotłowa, ścieki, pulpy, syropy, emulsje, chemikalia, napoje, mleko, mokry piasek, drobny węgiel, masę formierską itp.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
CZUJNIK POZIOMU ( SONDA KONDUKTOMETRYCZNA ) CZP-1CG1

Czujnik poziomu (sonda konduktometryczna) CZP-1cG1... przeznaczony jest do sygnalizacji i regulacji poziomu bądź obecności, mediów (cieczy i ciał sypkich) przewodzących prąd elektryczny. Stosowany jest do zbiorników otwartych i zamkniętych, bądź w pomieszczeniach zagrożonych zalaniem, w szerokim zakresie ciśnień, temperatur, agresywności chemicznej i przewodności elektrycznej mediów.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
SYGNALIZATOR TYPU LS 300

Sygnalizator poziomu LS 300 z przetwornikiem LS 500 jest urządzeniem zabezpieczającym przed przelaniem zbiorników . W przypadku gdy medium stanowią ciecze zanieczyszczone, agresywne, czujnik poziomu jest ważnym elementem ochrony środowiska. Czujnik poziomu składa się z sondy montowanej wewnątrz zbiornika i przetwornika z wyjściem alarmowym. Posiada certyfikat Ex do stosowania w strefie 0

Więcej o produkciePobierz plik PDF
KALORYMETRYCZNY CZUJNIK POZIOMU COOL ONE

Kalorymetryczny czujnik poziomu COOL ONE stosowany jest w maszynach i instalacjach przemysłowych. Szczególnie przydatny do sygnalizacji poziomu cieczy, których lepkość maleje wraz ze wzrostem temperatury np. cieczy oleistychi tłuszczów. Może być stosowany do mediów agresywnych.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
MICROSONAR MS

Microsonar MS ultradźwiękowe czujniki zbliżeniowe działają na zasadzie pomiaru echa sygnału ultradźwiękowego i zapewniają prosty i tani pomiar lub sygnalizację odległości.

Więcej o produkciePobierz plik PDF