zamknij

Sygnalizatory poziomu

CZUJNIK POZIOMU ( SONDA KONDUKTOMETRYCZNA ) CZP-1CG1

Czujnik poziomu (sonda konduktometryczna) CZP-1cG1... przeznaczony jest do sygnalizacji i regulacji poziomu bądź obecności, mediów (cieczy i ciał sypkich) przewodzących prąd elektryczny. Stosowany jest do zbiorników otwartych i zamkniętych, bądź w pomieszczeniach zagrożonych zalaniem, w szerokim zakresie ciśnień, temperatur, agresywności chemicznej i przewodności elektrycznej mediów.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
SYGNALIZATOR TYPU LS 300

Sygnalizator poziomu LS 300 z przetwornikiem LS 500 jest urządzeniem zabezpieczającym przed przelaniem zbiorników . W przypadku gdy medium stanowią ciecze zanieczyszczone, agresywne, czujnik poziomu jest ważnym elementem ochrony środowiska. Czujnik poziomu składa się z sondy montowanej wewnątrz zbiornika i przetwornika z wyjściem alarmowym. Posiada certyfikat Ex do stosowania w strefie 0

Więcej o produkciePobierz plik PDF
KALORYMETRYCZNY CZUJNIK POZIOMU COOL ONE

Kalorymetryczny czujnik poziomu COOL ONE stosowany jest w maszynach i instalacjach przemysłowych. Szczególnie przydatny do sygnalizacji poziomu cieczy, których lepkość maleje wraz ze wzrostem temperatury np. cieczy oleistychi tłuszczów. Może być stosowany do mediów agresywnych.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
SONDA KONDUKTOMETRYCZNA SK-35

Sonda konduktometryczna SK-35 przeznaczona jest do pracy w układach automatyki i sygnalizacji jako czujnik kontaktowy poziomu cieczy przewodzących prąd elektryczny.
Zamiast SK-35 zalecamy stosować nowocześniejsze i tańsze rozwiązanie (SPC-1K) CZP-1.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
MICROSONAR MS

Microsonar MS ultradźwiękowe czujniki zbliżeniowe działają na zasadzie pomiaru echa sygnału ultradźwiękowego i zapewniają prosty i tani pomiar lub sygnalizację odległości.

Więcej o produkciePobierz plik PDF