zamknij

Wskaźniki przepływu optyczne

VISOFLOW BL-...GK

Visoflow BL-...GK mechaniczny wskaźnik przepływu do cieczy, gazów i substancji agresywnych. Przepływająca ciecz unosi kulkę umieszczoną w szklanej kopule. Wykonanie na ciężkie warunki przemysłowe ze stali kwasoodpornej.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
VISOFLOW SK-...GR

Visoflow SK-...GR wskaźnik przepływu do cieczy. Klapa ze stali kwasoodpornej odchylana jest o kąt proporcjonalny do chwilowego przepływu. Przybliżoną wartość przepływu można odczytać na skali. Mocna konstrukcja z brązu i żeliwa.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
VISOFLOWFQ-...GR

Visoflow FQ-..GR mechaniczny wskaźnik przepływu do cieczy. Uchylna klapa wykonana ze stali kwasoodpornej jest odchylana przez przepływającą ciecz. Na skali można odczytać

Więcej o produkciePobierz plik PDF
VISOFLOW FK-...GR

Visoflow FK-...GR wskaźnik przepływu do cieczy. Kąt odchylenia klapy umieszczonej w strumieniu cieczy jest proporcjonalny do chwilowego przepływu. Klapa wykonana jest jako trzy lekkie segmenty palcowe, reagujęce na bardzo małe zmiany dynamiczne przepływu. Mocna konstrukcja z brązu albo z żeliwa.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
VISOFLOW WO1-...GM/GK

Visoflow WO1-...GM/GK mechaniczny wskaźnik przepłuwu z wziernikiem dla cieczy zanieczyszczonych i barwnych płynów. Trwałą konstrukcja z mosiądzu lub stali kwasoodpornej.

Więcej o produkciePobierz plik PDF