zamknij

Konduktometryczne

Oferta:
SYGNALIZATOR POZIOMU CIECZY I MATERIAŁÓW SYPKICH SPC-1K

Sygnalizatory poziomu cieczy i ciał sypkich SPC-1K służą do sygnalizacji obecności i regulacji poziomu mediów słabo i dobrze przewodzących jak np. woda pitna, kotłowa, ścieki, pulpy, syropy, emulsje, chemikalia, napoje, mleko, mokry piasek, węgiel, masę formierską itp.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
CZP-1CG11

Czujnik poziomu (sonda konduktometryczna) CZP-1cG1... przeznaczony jest do sygnalizacji i regulacji poziomu bądź obecności, mediów (cieczy i ciał sypkich) przewodzących prąd elektryczny. Stosowany jest do zbiorników otwartych i zamkniętych, bądź w pomieszczeniach zagrożonych zalaniem, w szerokim zakresie ciśnień, temperatur, agresywności chemicznej i przewodności elektrycznej mediów.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
SYGNALIZATOR - REGULATOR POZIOMU CIECZY I CIAŁ SYPKICH RPC-50 (ZESTAW DPZ-53 + CZP-1..)

Sygnalizatory - Regulatory poziomu cieczy i ciał sypkich RPC-50 (zastępują dawne ESP-50 czyli przekaźniki EP-53N105TZ i sondy SK-35) przeznaczone są do sygnalizacji i regulacji poziomu mediów przewodzących takich jak  woda, kondensat, destylat, napoje, pulpy, ścieki, roztwory kwasów zasad i soli, uwodnione masy półpłynne, wilgotny piasek, gleba, płody rolne, węgiel itp.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
CZP-4VDR1..- CZUJNIK 4 POZIOMÓW CIECZY SYGNALIZATORA SPC-1K

Czujnik (sonda) poziomu CZP-4VDR1... 4 elektrodowy z gwintem R1 (opcja R2) przeznaczony jest (wraz z DPZ-2R lub DPZ-53, lub RPC-1 itp.) do sygnalizacji i/lub regulacji od 1 do 4 poziomów cieczy takich jak woda czysta, zanieczyszczona, destylowana, elektrolity, napoje, roztwory wodne kwasów zasad i soli, itp.; w zbiornikach otwartych i zamkniętych, płytkich i głębokich, bądź w pomieszczeniach zagrożonych zalaniem; w szerokim zakresie ciśnień, temperatur, agresywności chemicznej i przewodności elektrycznej mediów.  Nie nadaje się do paliw.

Więcej o produkcie
CZP-1WGWM.. - CZUJNIK POZIOMU Z GŁOWICĄ WYSOKĄ

Czujnik poziomu CZP-1wgwMK20x1,5.. (sonda konduktometryczna ) służy (we współpracy z Przetwornikiem DPZ-2R lub DPZ-53, lub RPC-1 itp.) do sygnalizacji i/lub regulacji poziomu bądź obecności mediów takich jak woda  (w tym demineralizowana), ścieki, napoje, pulpy, roztwory wodne kwasów zasad i soli, mokry piasek, miał węglowy itp.; w zbiornikach otwartych i zamkniętych, płytkich i głębokich, bądź w pomieszczeniach zagrożonych zalaniem; w szerokim zakresie ciśnień, temperatur, agresywności chemicznej i przewodności elektrycznej mediów. Nie nadaje się do paliw.

Więcej o produkcie
CZP-2KD..WISZ.. - CZUJNIK (SONDA) SYGNALIZATORA POZIOMU CIECZY

Czujnik poziomu (sonda konduktometryczna) dwuelektrodowy przewodowy (kablowy), z uchwytem dławnicowym, chemoodporny, wiszący, typ CZP-2KD... wisz.... przeznaczony jest do sygnalizacji i regulacji poziomu bądź obecności, mediów (cieczy i ciał sypkich)  przewodzących prąd elektryczny. Stosowany jest do  zbiorników otwartych i zamkniętych, bądź w pomieszczeniach zagrożonych zalaniem, w szerokim zakresie temperatur, agresywności chemicznej i przewodności elektrycznej mediów.

Więcej o produkcie
SK-35

Sonda konduktometryczna SK-35 przeznaczona jest do pracy w układach automatyki i sygnalizacji jako czujnik kontaktowy poziomu cieczy przewodzących prąd elektryczny.
Zamiast SK-35 zalecamy stosować nowocześniejsze i tańsze rozwiązanie (SPC-1K) CZP-1.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
DSH-3R

Sonda konduktometryczna DSH-3R jest odpowiednio izolowaną elektrodą połączoną z przewodem sondy.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
ESP-50

Sygnalizator poziomu ESP-50 przeznaczony jest do sygnalizacji i regulacji poziomu cieczy przewodzących w zbiornikach otwartych i zamkniętych.
Zamiast ESP-50 zalecamy stosować nowocześniejsze i tańsze rozwiązanie SPC-1K.

Więcej o produkciePobierz plik PDF