zamknij

Przepływomierze ultradźwiękowe

Oferta produktów:
ES-FLOW

ES-FLOW kompaktowy ultradźwiękowy przepływomierz o pomiarze objętościowym niezależnym od rodzaju cieczy. Czujnik pomiarowy wykonany jest z prostej rury, nie posiada objętości martwej. Dostępne jest wykonanie z przyłączami higienicznymi.

Zakresy przepływu od 4-200 ml/min do 1500 ml/min

Więcej o produkciePobierz plik PDF
PRZEPŁYWOMIERZ PRZENOSNY PCM F

PCM F jest kompaktowym, przenośnym urządzeniem do pomiaru przepływu i poziomu, wyposażonym w system zapamiętywania danych. Przeznaczony jest do pomiaru w dowolnych korytach, w jazach, rurach i kanałach otwartych, także w zwężkach Venturiego.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
PRZEPŁYWOMIERZ DOPPLERA OCM/F

Przepływomierz Dopplera OCM/F  system pomiaru i regulacji, opracowany został jako kompaktowe rozwiązanie do pomiaru i regulacji przepływu ścieków i wody w rurociągach i kanałach grawitacyjnych o pełnym i niepełnym przekroju przepływu.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
PRZEPŁYWOMIERZ ULTRADŹWIĘKOWY OCM/PRO

Przepływomierz stacjonarny OCM/Pro do pomiaru przepływu w rurociągach i kanałach częściowo wypełnionych.Trójwymiarowy profil prędkości medium i ultradźwiękowy pomiar wypełnienia kanału realizowane są w jednym czujniku. Graficzne odwzorowanie mierzonych wartości na wyświetlaczu.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
ULTRADŹWIĘKOWY PRZEPŁYWOMIERZ NIVUMASTER

Stacjonarny miernik przepływu NivuMaster z dużą dokładnością mierzy przepływ w kanałach otwartych lub na krawędziach przelewowych.

Więcej o produkciePobierz plik PDF