zamknij

Wibracyjne

Oferta produktów:

Czujniki wibracyjne

Oferujemy Państwu sygnalizatory poziomu materiałów sypkich, zwane również czujnikami wibracyjnymi. Są to urządzenia służące do sprawdzania poziomu surowców sypkich znajdujących się z zbiornikach. Nasz asortyment tego typu czujników składa się z dwóch produktów, które są niezawodne w działaniu. Jednym z nich jest wibracyjny sygnalizator posiadający drgającą część, która wsunięta do zbiornika po kontakcie z substancją tłumi drgania i pozwala na sprawdzenie wyniku.

Zastosowanie czujników wibracyjnych


Czujniki wibracyjne, które mogą Państwo znaleźć w asortymencie, służą m.in. do sprawdzania poziomu substancji takich jak cukier, kawa i mleko w proszku, dlatego znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym. Czujniki te można znaleźć również w innych branżach, gdyż pozwalają także na kontrolowanie objętości wiórów drewnianych lub granulek tworzyw sztucznych.

Jakie typy czujników wibracyjnych oferujemy?


Nasi specjaliści doskonale zdają sobie sprawę z wyzwań, którym muszą sprostać czujniki. Właśnie dlatego oferujemy kilka rodzajów urządzeń. Poza standardowym typem, znajdą Państwo również warianty przedłużone, kablowe, a także zbudowane z modułów odpornych na korodowanie. Wersji z przedłużkami kablowymi nie zalecamy do używania w przypadku mediów o dużej granulacji, gdyż surowce te mogą zahaczyć i uszkodzić kabel czujnika wibracyjnego. Klientom, którzy nie wiedzą jaka dokładnie długość czujnika będzie potrzebna, mogą skorzystać również z wariantu z rozdzieloną przedłużką.

WIBRACYJNY SYGNALIZATOR POZIOMU SC3

Wibracyjne sygnalizatory serii SC3 służą do sygnalizacji poziomu materiałów sypkich w zbiornikach lub silosach. Metoda pomiarowa polega na zastosowaniu wsuwanego do zbiornika pręta drgającego z piezoelementem, pobudzanego do drgań przez układ elektroniczny.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
NIVOCONT R-300/R-400

Wibracyjny sygnalizator poziomu Nivocont R-300/R-400 służy do sygnalizacji poziomu materiałów sypkich w zbiornikach lub silosach.

Więcej o produkciePobierz plik PDF