zamknij

katalog FAFNIR

TORRIX

Miernik poziomu TORRIX działa na zasadzie wykorzystania efektu magnetostrykcyjnego. Ma zastosowanie do pomairu poziomu wszystkich cieczy gdy wymagana jest duża dokładność.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
SYGNALIZATOR POZIOMU LS300 Z PRZETWORNIKIEM LS500

Czujniki poziomu LS 300 z przetwornikami LS 500 użuwane są do kontroli napełniania zbiorników umieszczonych w strefie bezpiecznej lub w strefie niebezpiecznej. Szczególnie mają zastosowanie do sygnalizacji poziomu maksymalnego w zbiornikach umieszczonych w strefie niebezpiecznej z cieczami typu: benzyna, olej, substancje ropopochodne lub inne.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
CZUJNIK POZIOMU 76 Z PRZETWORNIKIEM NB 220

Czujnik poziomu 76 jest urządzeniem zabezpieczającym przed przepełnieniem zbiorników. Składa się z sondy montowanej wewnątrz zbiornika i przetwornika z wyjściem alarmowym i wyjściem przekaźnikowym.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
WYŚWIETLACZ LOKALNY UM-X

Wyświetlacz UM-X w obudowie naściennej może być wykorzystany wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba stosowania wskaźnika wypełnienia. Dodatkowymi zaletami wyświetlacza są kompaktowa budowa i możliwość bezpośredniego zasilana. 

Więcej o produkciePobierz plik PDF
KALORYMETRYCZNY CZUJNIK POZIOMU COOL ONE

COOL ONE jest szczególnie przydatny do sygnalizacji poziomu cieczy, których lepkość wzrasta wraz ze wzrostem temperatury np. do cieczy oleistych i tłuszczy. Stosowany jest w maszynach i instalacjach przemysłowych, w przemyśle drukarskim, automatyce, w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym, w konstrukcjach pojazdów i wielu innych zastosowaniach w celu zabezpieczenia przed przelaniem, śledzenia poziomu, sygnalizacji minimum i maksimum, zabezpieczenia przed suchobiegiem i kontroli poziomu w zbiornikach.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
CZUJNIK WARTOŚCI GRANICZNEJ

Czujnik wartości granicznej jest urządzeniem zabezpieczającym przed niekontrolowanym przelaniem zbiorników z etylinami czy paliwami podczas ich napełniania. Skład się z czujnika wartości granicznej zainstalowanego w zbiorniku i wzmacniacza z układem blokującym zainstalowanego na cysternie samochodowej.

Więcej o produkciePobierz plik PDF