Fluvatest UM3K-...GM/GK - sygnalizator przepływu działający na zasadzie odchylenia łopatki, której przemieszczenie przełącza styki mikroprzełącznika
Więcej o produkcie
Fluvatest UM3K-...GM/GK - sygnalizator przepływu działający na zasadzie odchylenia łopatki, której przemieszczenie przełącza styki mikroprzełącznika
Więcej o produkcieFluvatest CRG-025HM/HK mechaniczny sygnalizator przepływu . Przemieszczenie łopatki przenoszone jest za pośrednictwem mieszka na mikroprzełącznik. Mocna budowa z mosiądzu lub stali kwasoodpornej.
Więcej o produkcieFluvatest CRE-025HMS/HKS mechaniczny sygnalizator przepływu . Przemieszczenie łopatki przenoszone jest za pośrednictwem mieszka na mikroprzełącznik. Mocna budowa z mosiądzu lub stali kwasoodpornej.
Więcej o produkcieNovatron TZ1-...EM/EK przepływomierz mechaniczny do cieczy i gazów. Wskaźnik zegarowy 270°C ze sprzężeniem magnetycznym. Mocna konstrukcja z mosiądzu lub stali kwasoodpornej.
Więcej o produkcieFluvatest UR3K-...GM/GK - sygnalizator przepływu. Przyrząd działa na zasadzie odchylenia łopatki, której przemieszczenie przełącza styki kontaktronu.
Więcej o produkcie