zamknij

Przetworniki przepływu

VOLUTRON VHO-...GP

Volutron VHO-...GP przepływomierz zębatkowy przeznaczony do pomiaru i kontroli cieczy o dużej lepkości. Kompaktowy, do cieczy o lepkości w zakresie 10-800 mm2/s, opcjonalnie przeźroczysta pokrywa.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
VOLUTRON VHZ-...GA/GK

Volutron VHZ-...GA/GK  przepływomierze zębatkowe przeznaczone są do pomiaru cieczy o dużej lepkości. Pomiar odbywa się na zasadzie objętościowej i jest niezależny od lepkości cieczy. Medium przepływa przez komorę pomiarową powodujęc obroty kół zębatych. Obroty zębatek są przenoszone magnetycznie za pomocą czujnika Hall'a umieszczonego na zewnątrz komory pomiarowej. Jeden obrót odpowiadający określonej objętości medium wytwarza jeden impuls 

Więcej o produkciePobierz plik PDF
ROTOTRON RT-...AK

Rototron RT-...AK przetwornik turbinowy wykonany całkowicie ze stali kwasoodpornej. Turbina na łożyskach szafirowych. Przeniesienie obrotów przy pomocy przetwornika Hall'a.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
ROTOTRON RRT1

Rototron RRT1 przepływomierz, w korpusie metalowym umieszczona jest turbina wykonana z tworzywa sztucznego, osadzona w szafirowych łożyskach. Detekcja obrotów na zasadzie magnetycznej - czujnik Halla.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
ROTOTRON RRT

Rototron RRT w korpusie metalowym umieszczona jest turbina wykonana z tworzywa sztucznego, osaadzona w szafirowych łożyskach. Detekcja obrotów na zasadzie magnetycznej-czujnik Halla.

Więcej o produkciePobierz plik PDF