zamknij

Ograniczniki przepływu

FLUVASTOP KH-...GM/GK

Fluvastop KH-...GM/GK regulator przepływu o działaniu mechanicznym. Element z dyszą porusza się w kierunku przepływu pokonując siłę sprężyny. W ten sposób ogranicza się maksymalny przepływ do wartości wyznaczonej przez dobór średnic dysz.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
FLUVASTOP WT-015GM

Fluvastop WT-015GM mechaniczny regulator przepływu do cieczy. Regulacja na zasadzie odkształcenia elementu gumowego, zależnie od wartości przepływu.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
FLUVASTOP WP-015GM

Fluvastop WP-015GM mechaniczny regulator przepływu do cieczy. Regulacja na zasadzie odkształcania elemntu gumowego, zależnie od wartości przepływu. Przyrząd jest wykonywany na daną ( jedną ) wartość przepływu

Więcej o produkciePobierz plik PDF
FLUVASTOP WK-...GM/GK

Fluvastop WK-...GM/GK mechaniczny regulator przepływu, składa się z perforowanej plastikowej obudowy z wbudowanym oringiem, przesuwającym się w obudowie proporcjonalnie do ciśnienia różnicowego zależnego od wartości przepływu.

Więcej o produkciePobierz plik PDF
FLUVASTOP KM-...GM/GK

Fluvastop KM-...GM/GK regulator przepływu o działaniu mechanicznym. Zbudowany jest z wkładki ze stali kwasoodpornej o kształcie gwiazdy, umieszczonej w stożkowej komorze przepływowej.Wkładka jest wtłaczana do wnętrza komory w zalezności od wartości chwilowej przepływu.

Więcej o produkciePobierz plik PDF